Użyj kółka myszy lub strzałek aby przewinąć galerię

Sesje noworodkowe

Pierwsze chwile, dni z maleństwem są wyjątkowe. I mają to do siebie, że uciekają w mgnieniu oka. Dlatego chciałabym pomóc Wam zatrzymać te chwile. Stworzyć wyjątkową pamiątkę, mogącą rozczulić Was po latach.

Fotografia noworodkowa ma kilka zasad pozwalających osiągnąć zamierzone efekty. Takim maleństwom, zdjęcia wykonuję tuż po przyjściu na świat, od 5 do 12 dnia życia. Noworodek jest delikatny, kruchy, a te pierwsze dni, tygodnie to jego adaptacja do warunków życia po tej stronie brzuszka. W tym wieku dzieciaczki głównie śpią, a ich ciałka są ciągle jeszcze przyzwyczajone do pozycji embrionalnej, jaką przyjmowały przez ostatnie miesiące.

Rytm takiej sesji jest dostosowany do potrzeb maluszka. Najlepiej więc pojawić się w porze karmienia, aby móc zrobić zdjęcia, gdy dziecko z pełnym brzuszkiem słodko zaśnie. W czasie spotkania kilkukrotnie zmienimy ubranka i scenerie, aby zdjęcia były różnorodne. Wszystko ma zapewnić jak największy komfort malucha, dlatego długość sesji i jej plan zależy przede wszystkim od malutkiego modela.

Tego typu sesje wykonuję głównie w moim studiu. Po wcześniejszym kontakcie i za dodatkową opłatą jest też możliwość zrobienia zdjęć u Was w domu.

Co ze sobą zabrać?
Dla maleństwa wszystko przygotuję ja. Będą czekały na Was różnorakie rekwizyty, ubranka, tła, oraz gotowe stylizacje. Jeśli jednak okaże się, że zdecydowanie wolicie inne kolory od tych przygotowanych przeze mnie – na pewno się dogadamy!
Wy weźcie ze sobą kocyk, lub rożek dla dziecka, smoczek, jedzenie dla maluszka i zestaw do przewijania: podkład, chusteczki, zapasowe pieluszki.

Jeśli macie ochotę na wspólne zdjęcia z dzidziusiem – nie ma sprawy! Z radością zrobię taką pamiątkę. Zachęcam Was tutaj do wybrania ubrań w klasycznej, niekrzykliwej kolorystyce (czarny, biały), bez printów i dużych nadruków. Dzięki temu, Wasze zdjęcia będą zjawiskowe i cała uwaga będzie skupiona na najważniejszych, czyli na Was.

Co dalej?
Wy wracacie do domu, by cieszyć się swoim rodzicielstwem, a ja siadam do komputera i w ciągu 48 godzin wysyłam Wam do obejrzenia wszystkie zdjęcia. Sami wybieracie, które mam dla Was poddać obróbce graficznej, potocznie zwanej retuszem. Sami też decydujecie, ile ujęć chcecie zamówić.


aniolek3aniolek-2strona

10 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce w cenie
różne stylizacje i tła
komfort dla Was i maleństwa
możliwość dokupienia dodatkowych kadrów
wygodny wybór zdjęć przez Internet
przekazanie gotowych zdjęć online

Cena: 300 zł

Zarezerwuj termin naszego spotkania

Twoje imię(wymagane)

Twój adres e-mail (wymagana)

Temat

Wiadomość