Użyj kółka myszy lub strzałek aby przewinąć galerię

Sesje dziecięce

To specjalny rodzaj sesji dla szkrabów powyżej 3,5 miesiąca życia. Całość dopasowana jest pod konkretne dziecko, bo to Ono jest głównych bohaterem kadrów. Dlatego zupełnie inaczej wygląda współpraca z dzieciaczkami w różnym wieku. Dzieci, które jeszcze nie chodzą, ale już ładnie podnoszą główkę, fotografuję inaczej, niż te stawiające pierwsze kroki.

Wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu sesji ustalimy podczas rozmowy, ale zazwyczaj taka sesja trwa około 40-60 minut. To wystarcza, aby uchwycić uśmiech i prawdziwe emocje dzieciaczka, a jednocześnie nie zmęczyć go za bardzo.

Zapewniam różnorodne rekwizyty, tematyczne tła, kolorowe kocyki oraz ubranka dla maluszków. Dla większych dzieci, powyżej drugiego roku życia, ciuszki przynosicie sami, ale podczas rozmowy przed sesją podpowiem co wybrać, by powstały wyjątkowe i ponadczasowe kadry.

W czasie sesji dziecięcej, jeśli chcecie, robię również ujęcia Waszej rodziny – rodzice z dzieciaczkiem. Aby najlepiej Was pokazać, zachęcam do wybrania strojów dopasowanych kolorystycznie. Najlepiej w jednym, niezbyt krzykliwym kolorze. Czerń i biel w prostych formach sprawdza się tu super! A dzięki temu na zdjęciu nic nie będzie odwracało uwagi od Was.

Co dalej?
Wy wracacie spokojnie do domu, a ja siadam do komputera i w ciągu 48 godzin od sesji, wysyłam Wam do obejrzenia wszystkie zdjęcia. Sami wybieracie, które mam dla Was poddać profesjonalnej obróbce graficznej, potocznie zwanej retuszem. To Wy decydujecie również ile zdjęć chcecie.

jagodka7fbborysek-tlo-fbimg_7467fb

10 profesjonalnie obrobionych zdjęć
rekwizyty i stylizacje dopasowane do wieku dziecka
swobodna i przyjazna atmosfera
Wasze zdjęcie rodzinne
10 profesjonalnie obrobionych zdjęć
swobodny wybór zdjęć online
wygodne przekazanie Wam gotowych zdjęć przez internet

Cena: 350 zł

Zarezerwuj termin naszego spotkania

Twoje imię(wymagane)

Twój adres e-mail (wymagana)

Temat

Wiadomość