Użyj kółka myszy lub strzałek aby przewinąć galerię

Sesja ciążowa

Wkrótce zostaniesz mamą? Zapraszam Cię serdecznie. Oczekiwanie na dziecko to chwile, gdy szczególnie mocno uwidacznia się magia i piękno kobiecej natury. Uwiecznijmy ten radosny czas i pokażmy w kadrach Twoją troskę o rozwijające się w Tobie nowe życie. Stwórzmy pamiątkę, którą kiedyś będziesz mogła pokazać swojemu Maleństwu.

Możesz wybrać sesję w plenerze, lub w studio. Ja ze swojej strony gwarantuję Ci zadbanie o profesjonalny makijaż, fryzurę i mnóstwo pomysłów na pokazanie wyjątkowości Twojego stanu błogosławionego. Porozmawiajmy, a wspólnie ustalimy dokładny przebieg sesji, miejsce, stylizacje i akcesoria.

W sesjach ciążowych ważny jest czas. Twój brzuszek powinien już być mocno widoczny, ale nie zostawiajmy tego na ostatnie dni przed planowanym porodem. Z doświadczenia wiem, że najlepiej sprawdza się 6-8 miesiąc. W ciągu około 1,5 godziny stworzymy niepowtarzalną pamiątkę z uwiecznionym całym mnóstwem emocji, które kryją się w Twoim sercu.
Oczywiście, jeśli tylko chcesz, zapraszam również Przyszłego Tatusia, aby stworzyć wspólne kadry.

Co dalej?
Siadam do komputera i wysyłam Ci do obejrzenia wszystkie zdjęcia. To Ty wybierasz, które ujęcia mam dla Ciebie poddać profesjonalnej obróbce graficznej. Sama, lub z bliskimi, decydujesz też o ilości zamawianych zdjęć.
Zdjęcia do wyboru zazwyczaj wysyłam w ciągu 48 godzin po sesji.

img_7404fb img_7344 img_7368 img_6104strbw

10 profesjonalnie obrobionych wybranych zdjęć
sesja w studio lub w plenerze
możliwość doboru stroju przeze mnie
swobodny wybór zdjęć online
wygodne przekazanie gotowych zdjęć przez Internet

cena 350 zł

Zarezerwuj termin naszego spotkania

Twoje imię(wymagane)

Twój adres e-mail (wymagana)

Temat

Wiadomość